Новострой Клубного Типа Р-Н Аркадии, 7Я Фонтана.

  • 40 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο
  • 4 επισκέπτες
  • 2 κρεβάτια

Το διαμέρισμα Новострой Клубного Типа Р-Н Аркадии, 7Я Фонтана. Οδησσός 40 τ.μ. Απέχει περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από το Hawaii και περίπου 5 χλμ. από το κορυφαίο οικογενειακό αξιοθέατο, ο Ζωολογικός Κήπος της Πόλης. Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει παγοδρόμιο στις εγκαταστάσεις και ανταποκρίνεται στις ανάγκες των δραστήριων επισκεπτών.

Αυτό το κατάλυμα παρέχει στους επισκέπτες μπαλκόνι, σαλόνι και κουζίνα, καθώς και σύγχρονες ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Για μεγαλύτερη άνεση, το διαμέρισμα Новострой Клубного Типа Р-Н Аркадии, 7Я Фонтана. διαθέτει κουζίνα που έχει ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και μαγειρικά σκεύη.

Αυτό το διαμέρισμα με 1 υπνοδωμάτιο απέχει περίπου 3 χλμ. από το Μουσείο Ενδιαφέρουσας Επιστήμης, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Το Εθνικό Θέατρο Όπερας και Μπαλέτου της Οδησσού απέχει κατά προσέγγιση 15 λεπτά με αυτοκίνητο από το διαμέρισμα Новострой Клубного Типа Р-Н Аркадии, 7Я Фонтана. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Dmytriya Dons'koho Str βρίσκεται σε απόσταση μόνο 1 χλμ.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Новострой Клубного Типа Р-Н Аркадии, 7Я Фонтана. Οδησσός
Arcadia Hills - 2 Bedroom - Residence With Parking
Τιμή μόνο για κινητά

Arcadia Hills - 2 Bedroom - Residence With Parking

10
Εξαιρετικό 8 σχόλια
509 μ από το κατάλυμα
Arcadia Hills Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Arcadia Hills Apartment

10
Εξαιρετικό 43 σχόλια
512 μ από το κατάλυμα
USD 26 USD 23
ανά νύχτα
Квартира Аркадия 1 Комнатная, Одесса
Τιμή μόνο για κινητά

Квартира Аркадия 1 Комнатная, Одесса

9.8
Εξαιρετικό 25 σχόλια
720 μ από το κατάλυμα
USD 28 USD 25
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Οδησσός Κεντρικό Αεροδρόμιο
    7 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Odessa Train Station
    4,9 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Ασφάλεια

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Ανελκυστήρας
    • Πυροσβεστήρες

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 13:00 έως 20:00
    Check-out: από 11:00 έως 12:00
    • Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
    • Δεν υπάρχει χώρος για κούνια στο δωμάτιο.
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα Новострой Клубного Типа Р-Н Аркадии, 7Я Фонтана.;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Новострой Клубного Типа Р-Н Аркадии, 7Я Фонтана. περιλαμβάνουν Arcadia City, Museum of Interesting Science καθώς και Hawaii.
    • ❓
      Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το διαμέρισμα Новострой Клубного Типа Р-Н Аркадии, 7Я Фонтана.;
      Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Новострой Клубного Типа Р-Н Аркадии, 7Я Фонтана. θα είναι 33$.
    • ❓
      Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Новострой Клубного Типа Р-Н Аркадии, 7Я Фонтана.;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Новострой Клубного Типа Р-Н Аркадии, 7Я Фонтана. περιλαμβάνουν Cooper Burgers και Blef Na 7-Oi και απέχουν μόνο 14 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Πόσο μεγάλο είναι διαμέρισμα;
      Η έκταση του διαμέρισμα αποτελεί 40 μ².
    • ❓
      Στο το διαμέρισμα Новострой Клубного Типа Р-Н Аркадии, 7Я Фонтана. υπάρχει πλυντήριο;
      Ναι, το διαμέρισμα Новострой Клубного Типа Р-Н Аркадии, 7Я Фонтана. διαθέτει πλυντήριο ρούχων.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Οδησσός Κεντρικό Αεροδρόμιο
    7 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Odessa Train Station
    4,9 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Новострой Клубного Типа Р-Н Аркадии, 7Я Фонтана. Οδησσός

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο